Hakkımda

Av. Zehra Çam

İlkokul eğitimini Kayseri’de Atatürk İlk Öğretim Okulunda tamamladıktan sonra Necdet Taş Anadolu Lisesini dereceyle kazanmıştır. Lise eğitimi başarılı şekilde tamamladıktan sonra Erciyes Üniversitesi Hukuk Fakültesini kazanmış ve ünversite hayatı boyunca aktif bir şekilde eğitimlere katılarak birçok alanda sertifika almıştır.

Eğitim hayatı devam ederken aynı zamanda aktif bir şekilde Kayseri’de çeşitli hukuk bürolarında yaz stajı yapmıştır. Erciyes Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olmasının akabinde 1 yıllık yasal Avukatlık Stajını başlatmış ve stajını aktif bir şekilde, dosya çeşitliliği olan Kayseri’nin en büyük bürolarından birinde tamamlamıştır. Avukatlık stajı devem ederken başta Şirketler Hukuku, Aile Hukuku, İş Hukuku, Ceza Hukuku, Fikri ve Sınai Mülkiyet Hukuku ve İcra Hukuku olmak üzere birçok alanda yoğunlaşmıştır.

Avukatlık Ruhsatnamesini aldıktan sonra yine Kayseri’de bir hukuk bürosunda Bankacılık ve Finans Hukuku, Şirketler Hukuku, Sigorta Hukuku alanlarında çalışmıştır. 2022 yılında kendi Avukatlık ve Danışmanlık ofisine açmış ve halen kurucusu olduğu Av. Zehra Çam Hukuk Bürosunda Vergi Hukuku, İş Hukuku, Şirketler Hukuku Aile Hukuku, Ceza Hukuku alanlarında hizmet vermektedir. Ayrıca Kişisel Verilerin Korunması Hukuku kapsamında danışmanlık eğitimleri almış ve sınavları başarılı bir şekilde tamamlayarak şirketlerin ve işletmelerin KVKK uyum sürecinde uzmanlık ve danışmanlık hizmeti vermektedir.

Doğru İletişim

Müvekkillerimizle kurduğumuz ilk temas sağlıklı ve doğru bir iletişimle başlar; sürecin her anında ve müvekkillerimizin memnuniyetinde karşılıklı iletişimin önemi bizler için büyüktür.

Sorun Analizi

Doğru iletişim ile hukuki sorunun analizi profesyonel şekilde yapılır; sorun net ve anlaşılır düzeyde çözümlenir. Doğru sorun analizi, uygun hukuki çözüm için vazgeçilmezdir.

Çözüm Haritası

Analiz edilen sorun için üretilen çözümler bir yol haritası halinde müvekkillerimiz ile paylaşılır. Süreç içerisinde ortaya çıkan yeni sorunlar doğru iletişim ve profesyonel analiz ile çözüm haritasına eklenir.zehracam.av.tr internet sitemizde bulunan bilgiler, Avukat Zehra Çam tarafından, Türkiye Barolar Birliğinin meslek kuralları ve yürürlükteki Avukatlık Kanunu uyarınca sadece bilgi amaçlı olarak temin edilmektedir. Görüş ve önerileriniz için İletişim sayfasından bize ulaşabilirsiniz.

Av. Zehra Çam Hesap Numarası

Alıcı: Zehra Çam

Iban: TR66 0001 5001 5800 7316 4929 29 – VakıfBank

İletişim

Mevlana Mah. Gayret Sok. Haseki Apt. No: 12/4 Kocasinan/ Kayseri Telefon:0544 247 27 78 Email:av.zehracam@gmail.com Web:https://www.zehracam.av.tr/
© Copyright 2022 - Tüm hakları saklıdır.