Kayseri Ceza Hukuku

Puan Ver!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Ceza hukuku avukatı olarak, ceza yargılaması sürecinde savunma yapmak için müvekkillerimiz en iyi şekilde temsil edilir. Bu süreçte müvekkillerimin haklarını savunmak, adaletin yerine getirilmesini sağlamak ve ülkemizde hukukun üstünlüğünün korunmasına katkıda bulunmak, mesleğimde en önemli amaçlarımdan biridir.

Bu süreçte, müvekkillerimin mağdur olmaması, adil bir yargılamaya tabi tutulması ve haksız yere cezalandırılmaması için elimden geleni yaparım. Bunun yanı sıra, müvekkillerimin haklarını korumak amacıyla, tutuklama, gözaltı vb. konularında da gerekli hukuki müdahaleleri gerçekleştiririm.

Ceza hukuku avukatı olarak çalışmak, bazen zorlu ve stresli bir süreç olabilir. Ancak, adaletin yerini bulması, müvekkillerimin haklarını savunmak ve insanların yanında yer alarak onlara yardımcı olmak, bu işi yapmamızın en büyük nedenidir.

Bu doğrultuda, mesleğimize ve ülkemize olan sevgimiz, hukukun üstünlüğünün korunması ve adaletin yerini bulması için çalışmaya devam edeceğiz.zehracam.av.tr internet sitemizde bulunan bilgiler, Avukat Zehra Çam tarafından, Türkiye Barolar Birliğinin meslek kuralları ve yürürlükteki Avukatlık Kanunu uyarınca sadece bilgi amaçlı olarak temin edilmektedir. Görüş ve önerileriniz için İletişim sayfasından bize ulaşabilirsiniz.

Av. Zehra Çam Hesap Numarası

Alıcı: Zehra Çam

Iban: TR66 0001 5001 5800 7316 4929 29 – VakıfBank

İletişim

Mevlana Mah. Gayret Sok. Haseki Apt. No: 12/4 Kocasinan/ Kayseri Telefon:0544 247 27 78 Email:av.zehracam@gmail.com Web:https://www.zehracam.av.tr/
© Copyright 2022 - Tüm hakları saklıdır.